Paieška

Sakoma, jog gerais ir įdomiais dalykais visada reikia pasidalinti. Todėl aš niekaip negaliu nuo jūsų slėpti savo atradimo. Tai mobilioji programėlė CosmEthics. Aš labai domiuosi kosmetikos priemonių sudėtimi, todėl stengiuosi visada išbandyti įvairias technologijas, kurios leidžia daugiau išsiaiškinti apie naudojamų priemonių sudėtį. Šiais technologijų laikais galima rasti tikrai daug įvairių puslapių, kuriuose yra aprašytos beveik visos kosmetikos priemonių sudedamosios dalys. Tačiau labai įdomu išbandyti ir tai, ką siūlo mobiliųjų programėlių kūrėjai. Todėl šiandien aš jums plačiau papasakosiu apie CosmEtichs.

Nieko nelaukdamos pradėkime nuo pradžių. Šią programėlę galite rasti ir atsisiųsti tiek iš Apple store, tiek iš Google play. O susirasti ir atsisiųsti apps’ą tikrai mokame mes visos 🙂

Tik atsidarius programėlę, mums iš karto yra pateikiamas produktų sąrašas, kurie yra neseniai įkelti. Taip pat galima įrašyti konkretų priemonės pavadinimą, ar ieškoti pagal kategorijas. Mums siūloma net 11 kategorijų: veido odos priežiūra, burnos priežiūra, vonios ir kūno produkto, plaukų priežiūra, dekoratyvinė kosmetika, kūdikių ir vaikų priemonės, rankų ir nagų priežiūros priemonės, kvepalai, pėdų priežiūra ir įdegio priemonės. Taigi galite ieškoti pagal kategorijas.

Pasirinkus bet kokią kategoriją (aš aišku pasirinkau dekoratyvinę kosmetiką :)), mes galime rinktis pagal produktų tipus. Pasirinkus mus dominančias priemones, galime jas filtruoti pagal sudedamąsias dalis. Tai saugūs, vidutinio saugumo ir pavojingi ingridientai. Pasirinkus mus dominantį produktą mes matome visą jo sudėti, o prie pavojingų ir vidutinio saugumo ingridientų mes matome ženkliukus. Taip pat yra patiekti visų sudedamųjų dalių aprašymai.

Tik negalvokite, kad štai čia ir baigiasi visos programėlės galimybės. Nenene! Mes galime nuskantuoti kokios tik norime priemonės brūkšninį kodą ir pamatyti sudėtį. Tą galime padaryti net parduotuvėje, mums tereikia turėti tik internetą savo telefone. Argi ne šaunu?

Mano namuose beveik neliko nė vienos priemonės, kurios nebūčiau nuskanavusi. Tikrai yra be galo įdomu sužinoti turimų priemonių sudėtis.

Tikrai siūlau visoms išbandyti šią programėlę. Aš jau tapau priklausoma nuo jos, nes visada ir visur viską tikrinu.

Pamaiva :*

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *