Paieška

Aš labai mėgstu rudenį. Labai laukiu, kada viskas nusidažys nuostabiomis spalvomis. Daugelis gali pagalvoti, kaip gali patikti ruduo, juk šlapia, lyja, šiluma jau nelepina, o saulės spinduliai pasirodo vis rečiau. Manęs visai negąsdina subjuręs oras, o tos akimirkos, kai saulė apšviečia nuostabiais lapais pasipuošusius medžius, man yra pačios nuostabiausios. Rudenį gražu žiūrėti ne tik į margaspalvius lapus, bet ir į laukuose pūpsančius ryškiaspalvius moliūgus. Moliūgai – neatsiejama rudens detalė, todėl visai nekeista, kad būtent besibaigiant vasarai į mano rankas papuolė Green Feel micelinis vanduo su ekologišku moliūgu ekstraktu. Ryškiaspalvė pakuotė iš karto patraukė mano akį, o perskaičius, kad tai mūsų vietinių gamintojų produktas ilgai negalvojus įsigijau šį micelinį vandenį.

Šis micelinis vanduo valo veido odos nešvarumus ir makiažo likučius. Priemonė praturtinta ekologišku moliūgų ekstraktu, kuris drėkina, ramina sudirgusią odą. Tinka jautriai odai. Tokį aprašymą pateikia gamintojas.

O ką benaudodama pastebėjau aš?

  • Jis tikrai puikiai nuvalo veido nešvarumus ir makiažą. Žinoma su tušu reikia pavargti, tačiau man tai problemų nesukelia, nes aš jau seniai makiažo valymui naudoju įvairius micelinius vandenis ir visuomet tušui įveikti reikia daugiau pastangų;
  • Netempia veido odos;
  • Pakankamai gerai drėkina odą;
  • Džiaugiuosi labai sudėtimi. Yra randamas vienas pavojingas konservantas, tačiau jis yra pačiame gale, todėl jo tikrai yra nedaug.

Vieną minusą šis produktas turi, tai dozatorius. Labai nepatogu naudoti, nes produkto išbėga labai daug.

thumb_img_1209_1024thumb_img_1210_1024

Man šis micelinis vanduo labai patiko, nepaisant dozatoriaus, tikrai pirksiu ir dar kartą. Labai džiugu, kad mes sugebame sukurti tokių nuostabių produktų. Ir tikrai išbandysiu daugiau Green Feel produktų.

Sudėtis: Aqua, Sea Water, Cucurbita Pepo Seed Extract (paprastųjų moliūgų sėklų ekstraktas – antioksidantas, minkštiklis), Glycerin (drėkiklis), Disodium Cocoyl Glutamate (valiklis), Propanediol (tirpiklis, klampumo reguliavimo medžiaga, drėkiklis), Sodium Chloride (klampumo reguliavimo medžiaga, mažina tankinį tūrį. Gali sausinti odą), Citric Acid (regiliuoja pH), Dehydroacetic acid (saugus konservantas), Benzyl Alcohol (konservantas, tirpiklis, sausina odą, ilgainiui ardo kolageną, pažeidžia odos lipidinį barjerą), Potassium Sorbate (saugus konservantas).

Pamaiva :*

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *