Paieška

Pasibaigus vasarai grožio blogerės aptaria savo vasaros mylimiausius. Tai būna kosmetika, knygos, filmai ir t.t. Didžiausią dalį žinoma sudaro grožio priemonės. Aš pati labai mėgstu skaityti tokius įrašus ir visada laukiu jų iš savo skaitomiausių ir mėgiamiausių blogerų. Aš pati tokių įrašų nerašau, matyt dėl to taip ir mėgstu skaityti pas kitas. Man tiesiog nesigauna. Perskaitę pavadinimą mano naujo įrašo, klausite, aha nerašai, o kas čia? Šiandien noriu su jumis pasidalinti kitokiais savo vasaros “mėgiamiausiais”.

Šių metų vasara man buvo kupina iššūkių ir naujovių. Gegužės mėnesį miesto šurmulį iškeičiau į kaimo ramybę. Ir ne, ne vasarai, o ilgesniam laikui. Abu su draugu metėme darbus mieste ir nėrėme į mums visiškai svetimą ir dar nepažintą sritį. Susidorojome ir dorosimės toliau. Išvažiavimas gyventi į kaimą, buvo pats geriausias sprendimas, todėl pirmas šios vasaros mylimiausias yra kaimo ramybė. Čia viskas vyksta kur kas lėčiau, nereikia niekur lėkti, skubėti. Nepraleidi pusės dienos kamštyje vien dėl to, kad reikia nuvažiuoti iki parduotuvės. O ir nematai aplink stresuojančių ir visur nespėjančių žmonių. Pagaliau galėjome atsipūsti ir pažvelgti į dangų, medžius, atsibusti nuo paukščių čiulbėjimo arba nuo genamų į ganyklą karvių mūkimo.

Kaip jau ir minėjau, mes nėrėme į visiškai naują sritį. Turime sūrių parduotuvėlę ir kavinukę. Per trumpą laiką, porą savaičių, mums reikėjo išmokti begales dalykų. Laukti nebuvo kada, reikėjo imti ir daryti. Praktikoje supranti, kad daugelis dalykų yra visai paprasti ir nėra ko baimintis, jog nesuprasi. Antras vasaros mylimiausias – drąsa. Dar dabar kartais susimąstau, kad esame velniškai drąsus, kad nepabūgome, neklausėme aplinkinių kalbų, o ėmėme ir padarėme.

Trečias vasaros mylimiausias – pačių užaugintos daržovės. Nėra nuostabesnio jausmo už tą, kai randi darže išdygusias morkas, užsimezgusius agurkus, didžiulius moliūgus, raudonus raudonus ridikėlius, gražiausias šparagines pupeles, skaisčiai žalias salotas. Rankų sukišimas į žemę suteikia tiek daug energijos, pravalo mintis.

  
Mylimiausius galėčiau vardinti ir vardinti, tik jums pabos skaityti. Išskyriau tris pagrindinius, kurie teikė ir žinoma teikia labai daug laimės. Per visą šį vasaros laikotarpį supratau, kad viską įmanoma pasiekti tik įdėjus labai daug pastangų ir meilės. Turi dirbti ne nuo 8-17. Tu turi dirbti ištisą parą, generuoti idėjas, galvoti, bandyti, daryti, jeigu nesigauna nenuleisti rankų, o bandyti iš naujo. Nes galiausiai vis tiek pavyks, pirmą kartą blogiau, antrą jau geriau, o trečią visiškai puikiai.

Taigi šie vasaros “mylimiausi” tikrai nėra standartiniai, tačiau tuo aš gyvenau visą vasaros laikotarpį. Dėl to negalėjau tiek daug dėmesio skirti savo blogui, tačiau aš jau jaučiuosi įsivažiavus į vėžes ir atėjus ramesniam sezonui blogas gyvuos ir tikiuosi taps vis įdomesnis.

Pamaiva:*

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *