Paieška

Lūpų balzamai man yra būtinybė. Jie turi būti visur: striukės, palto kišenėse, kuprinėje, vonioje, prie lovos, kur tik tiesiasi ranka. Ir taip, aš jų turiu tikrai ne vieną ir ne du. Mano lūpos išsausėjusios tiek žiemą, tiek vasarą, tad be balzamo aš esu kaip be rankų. Tiesa, ne visada pasiseka įsigyti tikrai gerą produktą, kuris drėkintų lūpas ne tik momentiškai, bet bent jau kelias valandas. Esu išbandžiusi tikrai nemažai įvairiausių gamintojų balzamus ir galiu drąsiai teigti, kad gera reklama ar garsus brand’as dar nieko nereiškia. Pats prabangiausias lūpų balzamas gali būti tikras nesusipratimas.

Šiandien aptariu vieną iš naujausių mano pirkinių Kiehl’s Lip Balm #1 Mango lūpų balzamą. Prieš įsigydama šį produktą nesidomėjau, neskaičiau jokių atsiliepimų. Man verkiant reikėjo naujo balzamo, kuris bent kažkiek drėkintų lūpas (nes tarp mano turimų tokio tuo metu nebuvo). Užėjus į parduotuvę buvau tikra, kad pasiimsiu išsukamą balzamą, nes kitokių aš tiesiog nemėgstu. Negaliu pakęsti pirštais tepamų, nes tai ko gero yra vienas iš nehigieniškiausių produktų pasaulyje, taip pat nemėgstu skystų, kurie lyg lūpų blizgiai. Tačiau kaip tik išėjau su skystu lūpų balzamu. Mane papirko Mango kvapas. Aš esu tiesiog priklausoma nuo jų, renkuosi viską, kas su jais susiję.

Šis lūpų balzamas turi, kaip ir visi, apsaugoti nuo išsausėjimų, padrėkinti, apsaugoti nuo vėjo ir šalčio. Nieko labai jau ypatingo, bet susigundžiau.

Privalumai:

  • Labai skaniai kvepia.

Trūkumai: 

  • Norint išgauti bent minimalų drėkinimą reikia teptis minimum du sluoksnius;
  • Labai lėtai susigeria;
  • Apsunkina lūpas;
  • Drėkinimo užtenka valandai;
  • Aplikatorius apsivelia balzamu ir tose vietose labai limpa įvairios dulkelės;
  • Nemaža kaina (9-10EUR).

Šį kartą trūkumų daugiau negu privalumų, o ir tas privalumas tik dėl kvapo. Negalėčiau sakyti, kad tai visiška nesąmonė, ne, jis padrėkina, tik kad labai trumpam laikui. Tačiau nusipirkus produktą ne už kelis eurus, norėtųsi kad jis būtų vertas tų pinigų. Deja, apie šį balzamą to pasakyti negaliu. Aš jį sunaudosiu, tačiau antrą kartą tikrai nepirksiu, o išbandysiu jų pieštukinius lūpų balzamus, gal kartais jie bus veiksmingesni.

Pamaiva 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *