Paieška

Pirmąją šių metų apžvalgą nusprendžiau skirti vonios putoms. Juk taip gera po švenčių maratono leisti sau pasimėgauti vonios malonumais. Galvos nekvaršina mintys, susijusios su šventėmis, pasiruošimu ir t.t. Pasiimi knygą į rankas ir mirksti. Man karšta vonia yra pats didžiausias atsipalaidavimo būdas. Mintys išsivalo, užplūsta naujos idėjos. Kas gali būti geriau?

Taigi putos! Be jų aš neįsivaizduoju karštos vonios. Man, kaip mažam vaikui, reikia kad putos labai gerai išputotų, jų būtų pilna vonia ir skaniai kvepėtų. Kiti du svarbūs aspektai, kad jos nesausintų odos ir nealergizuotų. Alergiją man sukelia beveik viskas, kas skaniai kvepia: dušo geliai, putos, kūno kremai ir t.t. Taigi skaniai kvepiančių vonios putų noras dažnai būna nustumtas į šalį, užtenka tik jų gausos.

Tačiau visos anksčiau minėtos problemos dingo, kai pradėjau naudoti Uoga Uoga “Kibiras debesų” vonios putas. Argi ne smagus pavadinimas – kibiras debesų? Perskaičius pavadinimą užplūsta šiluma ir norisi kuo greičiau panirti į tuos debesis. Uoga Uoga visada sugeba nustebinti ir pakelti nuotaiką su nuotaikingais produktų pavadinimais.

Kibiras debesų vonios putos yra praturtintos alyvuogių aliejumi, kuris nedžiovina odos, pakvėpintos natūraliu apelsinų eteriniu aliejumi ir nuspalvintos žaliai-visiškai natūraliai. Lašelis putų vonios kambarį pripildo nuostabaus apelsinų aromato. O putų kiekis primena debesis. Tikrai jautiesi kaip kibire debesų 🙂

Privalumai:

  • Labai gausiai putoja;
  • Nuostabiai kvepia;
  • Nesausina odos,
  • Nesukelia alergijų;
  • Putos ilgai išlieka vonioje (skaičiau atsiliepimų, kad kai kuriems žmonės putos labai greitai išnyksta, tačiau aš to nepastebėjau);
  • Vandenį nudažo švelniai žalia spalva, labai žaisminga.

Jokių trūkumų man šios vonios putos neturi, nebent tai, kad norisi naudoti dar dar ir dar 🙂 Ir tai jau ne pirmas mano buteliukas, tikrai kartosiu dar ne vieną kartą.

Pamaiva :*

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *