Paieška

“Kaltūnai” – tai didžiausia problema, su kuria susiduria mano plaukai. Kiek save pamenu, visada mano plaukai be proto veldavosi. Oi kiek esu visko išbandžiusi: aliejai, kaukės, šampūnai. Mano vonioje galima rasti krūvas įvairiausių priemonių, kurios turėtų lengvinti šukavimą. Tikrai turiu atradusi neblogų produktų, tačiau po kurio laiko naudojimo mano plaukai pripranta ir vėl ima veltis.

Šiandien noriu jums papasakoti apie duetą, kuris, bent kol, kas padeda man kovoti su “kaltūnais”. Tai Day by Day “Straightening Mask No Frizz” drėkinanti kaukė išlyginanti plaukus ir palengvinanti iššukavimą ir Keune Care Keratin Smooth dvifazis purškiklis su keratinu.

Day by Day plaukų priežiūros  priemonės užtikrina puikią plaukų būklę kasdien! Šampūnai, kaukės ir fluidai praturtinti natūraliais ingredientais, biologiškai aktyviomis medžiagomis ir vitaminais. “Straightening Mask No Frizz” drėkinančią kaukę naudoju po kiekvieno plaukų plovimo. Paskirstau ant drėgnų plaukų nedidelį kiekį ir palaikau apie 5 minutes, paskui gerai išskalauju. Kaukė visiškai neapsunkina plaukų, lengvai išsiskalauja ir nuostabiai kvepia.

Keune plaukų priežiūros produktus aš naudoju ne vienerius metus. Esu atradusi šampūnus, kurie idealiai tinka mano plaukams. Keune Care Keratin Smooth dvifazis purškiklis plaukams skirtas besisiaučiantiems, besiveliantiems plaukams. Atstato plaukus, pripildydamas juos keratinu. Plaukus lengva iššukuoti. Suteikia plaukams žvilgesio, neapsunkindamas jų, kontroliuoja plaukų nepaklusnumą, užtikrina papildomą drėgmės kiekį plaukams. Kaip ir kaukę, šį purškiklį naudoju kiekvieną kartą po plaukų plovimo, purškiu dar ant drėgnų plaukų ir palieku visiškai išdžiūti. Ir tik plaukams visiškai išdžiūvus juos iššukuoju.

Šios dvi priemonės yra mano išsigelbėjimas. Labai tikiuosi, kad mano plaukai nepripras ir nepradės rodyti savo charakterio 🙂 Labai džiaugiuosi, kad tiek kaukė, tiek purškiklis labai tinka vienas prie kito. Naudojant kartu neapsunkina plaukų, neišsausina. o kaip tik suteikia blizgesio, garbanas padaro labai lengvas ir gražiai krintančias. Ir taip, plaukai nesivelia, išsišukuoja lengvai, kaip per sviestą 😀

Pamaiva :*

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *