Paieška

Lakštinės veido kaukės yra tikras stebuklas grožio industrijoje ir dėl to turime lenktis ir dėkoti korėjiečiams. Aš išvis esu prisiekusi korėjietiškos kosmetikos gerbėja, man jų kuriama kosmetika yra kažkas wow. Viskas labai žaisminga, puikiai veikia, o ir man tinka. Pirmoji pažintis su korėjietiška kosmetika ir buvo būtent per lakštines veido kaukes. Kaip sakoma, kartą pabandęs, nebegali sustoti. Jos yra tikras tinginių džiaugsmas, užsidedi, palauki tam tikrą laiką ir nusiimi. Viskas! Nereikia po to išsišveisti viso vonios kambario, kaip būna po įprastinių veido kaukių naudojimo.

Slice Sheet kaukės yra tos pačios lakštinės kaukės tik jos pateiktos smulkiomis detalėmis: braškių skiltelėmis, agurko, alijošiaus, ananaso gabalėliais ir t.t. Tokio tipo kaukių žinomiausias brand’as yra KOCOSTAR. Ši kompanija susikūrė 2013-taisiais ir siekia tapti didžiausia korėjietiškų kokybiškų kaukių gamintoja. Jų produktai suteikia ne tik gražų rezultatą – jie suteikia gražų vaizdą ir naudojant juos.

Kadangi mano oda sausa, aš rinkausi Aloe ir Strawberry Slice Sheet kaukes. Braškių formos rutuliukų kaukė glotnina ir drėkina pavargusią odą, o alijošiaus rutuliukai ramina ir drėkina sudirgusią odą. Taigi kaip tik man!

Privalumai:

  • Nuostabiai kvepia, norisi net suvalgyti;
  • Nedirgina odos;
  • Gamintojas nemeluoja – kaukės tikrai suteikia gražų vaizdą jas naudojant;
  • Galima užsidėti tik ant problemiškų veido odos vietų;
  • Labai žaismingos.

Trūkumai:

  • Trūksta drėkinimo;
  • Po kaukės naudojimo ilgai išlieka lipnumo jausmas.

Taigi šias KOCOSTAR Slice Sheet kaukes tikrai rekomenduočiau bent kartą išmėginti. Dar geriau, tai padaryti su draugėmis. Galima prisidaryti linksmų nuotraukų ir smagiai praleisti laiką. Tokiam vakarėliui jos tiks puikiai! O tikėtis iš jų kažko daugiau, tai tikrai neverta. Na jos nieko blogo nepadarys, odą tikrai palepins, bet ne tiek, kiek galbūt jūs norėtumėte. Tiesiog su šių kaukių pagalba galite tiesiog smagiai praleisti laiką!

Pamaiva :*

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *