Paieška

Savo bloge labai retai pasakoju apie nagų lakus. Keli įrašai gal buvo pačioje bloginimo pradžioje. Galima sakyti esu apleidusi šią temą. Taip yra dėl to, jog jeigu aš lakuoju nagus, tai būna dažniausiai gelinis lakavimas. Aš toks žmogus, kuris nėra sutvertas gražiam manikiūro nešiojimui. Nusilakavus paprastu nagų laku jau kitą dieną turiu persilakuoti. Aš sugebu susigadinti vaizdą, kol nagų lakas džiūsta. Tokiam mano “nesgrebnumui” geriausiai tinka gelinis lakavimas. Bent pusę mėnesio, jeigu ne daugiau, turiu gražų manikiūrą. Gelinį lakavimą visada darausi pas specialistes, tačiau šį kartą dėka Sincero Salon išbandžiau tai ir namuose.

Sincero Salon gelinius lakus lydi šūkis: Pasidaryk pati! Greita, paprasta ir patogu naudoti namuose!

Aš nesu didelė gerbėja grožio salonų. Išsėdėti dvi valandas kol lakuoja nagus, man yra kančia, tikras laiko švaistymas. Na nebent manikiūrininkė yra plepi, tai tuomet tas laikas prabėga tikrai daug greičiau. Todėl pasidaryti pačiai namuose gelinį lakavimą yra tikrai šaunu. Taigi pradėkime pasakojimą, kaip gi man sekėsi :).

Gelinio lakavimo rinkinį sudarė:

 • LED/UV lempa.
 • Nuriebinimo priemonė Nail Prep.
 • Kosmetinis acetonas Pure Action Soak Off geliniam lakui nuvalyti.
 • 4 spalvos: imagine 673, pink smile 710, sexy red 727, incognito 796.
 • Gelinio nagų lako pagrindas Base Coat.
 • Gelinio nagų lako viršutinis sluoksnis Top Coat No Wipe.
 • Folijos lapeliai Soak Off Wraps su pritvirtintais vatos tamponėliais geliniam lakui nuvalyti.
 • Medinės manikiūro lazdelės.

 

 

 

 

 

Rinkinys tikrai gausus ir kaip man, pirmą kartą tai darančiai, atrodė bus kosmosas. Tačiau iš karto nuraminu, viskas labai paprasta ir kas svarbiausia greita. Gerai, kad rinkinyje buvo tik 4 spalvos, nes iš visos jų siūlomos paletės, net 31 spalvos išsirinkti būtų neįmanoma.

 

Nadotis Sincero Salon gelinių nagų lakų “sistema” tikrai labai paprasta. Tik reikia žinoti ką po ko ir kaip naudoti:

 1. Dildės pagalba suteikti nagams norimą formą, atstumti odeles.
 2. Kad gelinis lakas gerai sukibtų su nagu ir manikiūras ilgiau laikytųsi, nupoliruoti viso nago paviršių su labai švelnia dilde arba poliruokliu.
 3. Paruoštus nagus nuvalyti nesipūkuojančia servetėle su specialia nago nuriebalinimo priemone Nail Prep.
 4. Taip paruoštus nagus dengti baziniu lako sluoksniu Base Coat ir džiovinti LED/UV lempoje 30s.
 5. Padengti plonu gelinio lako sluoksniu. Tepti per visą nago ilgį. Laku padengti ir pačius nagų galiukus, nes džiūstant lakas turi sąvybę trauktis. Laikyti nagus po LED/UV lempa 60s.
 6. Dengti nagus antru, šiek tiek storesniu gelinio lako sluoksniu. Laikyti nagus po LED/UV lempa 60s.
 7. Padengti nagus viršutiniu lako sluoksniu Top Coat No Wipe. Džiovinti LED/UV lempoje 60s.

 

 

 

 

 

 

 

Lakavimui pasirinkau dvi spalvas: Pink smile 710 ir incognito 796. Pink smile spalva tokia žiemiška, primena kakavos puodelį, o incognito sodri vyšninė, turinti savyje blizgučio. Tiek spalvos, tiek bazė ir topas yra labai patogūs naudoti. Labai lengva užtepti ploną sluoksnį ir nepadauginti priemonės. Tiesa, bandžiau nusipiešti ornamentus ant vieno nago, tačiau neturiu dailininko sugebėjimų, tad nepykite, gavosi kas gavosi :D.

Voilà mūsų manikiūras baigtas! Tikrai labai paprasta ir greita. Svarbiausia, darantis gelinius nagus, nepamiršti kuo plonesniais lako sluoksniais dengti nagus, tuomet manikiūras atrodys daug profesionalesnis ir natūralesnis.

Šių Sincero Salon gelinių nagų lakų išsilaikymas žadamas 14+ dienų. Dvi savaitės man yra optimaliausias laikas, nes mano nagai labai greitai atauga ir po tų kelių savaičių jau tikrai atrodo nebeestetiškai.

Jeigu gelinius nagus darausi kelis mėnesius iš eilės, tuomet man nereikia sukti galvos dėl lako nuėmimo. Tačiau kartais būna taip, kad nebesulaukiu vizito ir tenka laką nusiimti pačiai. Prieš išbandant Sincero Salon gelinius lakus buvau pasidariusi gelinį lakavimą ir jo nusiimti nėjau pas manikiūrininkę, o pasidariau pati. Primenu, kaip vyksta šis procesas namuose:

 1. “Pašiaušti” geliniu laku nulakuoto nago paviršių aštria dilde.
 2. Gelinio lako valikliu suvilgyti folijos tamponėlį.
 3. Suvilgytą folijos tamponėlį priglausti prie nago, apvynioti folijos lapelį aplink pirštą ir palaikyti 7-10 min.
 4. Medine arba metaline mentele švelniai nustumti suminkštėjusį gelinį laką nuo nago.
 5. Gerai nusiplauti rankas šiltu vandeniu.

Esu be galo sužavėta folijos lapeliais ir kosmetiniu acetonu. Viskas labai puikiai nusivalė, net salone darytas manikiūras.

Taigi apibendrinant šį iššūkį “Geliniai nagai namuose” galiu pasakyti tik vieną, man tikrai labai patiko viskas ką išbandžiau. Tikrai kompanija nesumelavo, jog tai paprastas ir greitas būdas pasidaryti gražų manikiūrą namų sąlygomis. Tikrai užsuksiu į parduotuvę įsigyti pavasariui tinkančių atspalvių. Beje, netrukus, startuos puslapis nagai24.lt, kuris bus tikras rojus gelinių lakų mylėtojoms. Ir norint įsigyti ką nors nauja, nereikės net kojos kelti iš namų. Turėkite omenyje!

Pamaiva :*

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *