Paieška

Ar jūs naudojate skaistalus? Aš tai tiesiog juos dievinu. Neįsivaizduoju makiažo be jų. Man netgi nėra būtinas highlighteris, tačiau skaistalai – būtinybė. Jie mūsų veidui suteikia daugiau gaivumo, gyvumo, skaistumo. Juk didžiąją metų dalį mes gyvename “šiaurės polyje”, kuomet saulės užuomazgų net nematyti ir dėl to mūsų vedai tampa pilkšvi, be jokios gyvybės. Ir čia į pagalbą ateina skaistalai.

Kaip juos naudoti ir kokius atspalvius rinktis užsukit paskaityti į Vytautės blogą. Ji yra parašiusi puikų straipsnį apie tai, ką turime žinoti apie skaistalus.

O šiandien aš pasakoju apie WET N WILD COLOR ICON skaistalus. Už galimybę juos įsigyti Lietuvoje reikia dėkoti Eurokos parduotuvių tinklui. Tik pasirodžius reklamai, jog tuoj prasidės prekyba WET N WILD kosmetika aš jau žinojau, kad būtinai įsigysiu COLOR ICON skaistalus. Buvau prisiskaičiusi ir prisižiūrėjusi begales teigiamų apžvalgų, todėl man labai knietėjo išbandyti.

Į mano kolekciją nugulė dviejų atspalvių skaistalai: Apri-Cot In The Middle ir Mellow Wine. 

Dažniausiai mano makiažai būna nude, todėl rinkausi persikinį atspalvį. Apri-Cot In The Middle atspalvis yra tiesiog tobulas. Savyje turi šiek tiek blizgučių, bet labai minimaliai ir ant veido jų nesimato. Na aš nebūčiau aš, jeigu apsiribočiau tik vienu atspalviu, todėl pasiėmiau ir nugesintą rausvą  Mellow Wine. Tiesa pasakius, jį labiau ėmiau dėl to, jog galėčiau panaudoti kaip akių šešėlius.

Taigi šie skaistalai yra tikrai nerealūs. Labai stipriai pigementuoti, todėl reikia būti atsargioms ir nepadauginti. Nes juk atrodyti kaip lėlės mes nenorime. Skaistalai išsilaiko tikrai gerai ir kas svarbiausia ant veido atrodo labai natūraliai (jeigu nepadauginsime).

Tikrai rekomenduoju išbandyti, nes tai puikus kainos ir kokybės santykis.

Pamaiva :*

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *