Paieška

Apie Laboratoires FILORGA firmą ir produktus esu girdėjusi labai daug. Tai pripažinta ir visame pasaulyje garsi bei gerą vardą turinti kompanija, kuri specializuojasi estetinės medicinos produktų, stabdančių odos senėjimo procesus ir grąžinančių odos jaunystę, gamyboje. FILORGA visada atsižvelgia į naujausius mokslinius tyrimus: kompanija turi savo mokslinių tyrimų bazę, atlieka nuodugnius ląstelių senėjimo tyrimus, kuriais remiantis kuria naujus produktus. Dėl to FILORGA gaminius galime rasti tik vaistinėse. Lietuvoje jais prekiauja Eurovaistinė.

Kaip jau ir minėjau, apie šios firmos produktus esu girdėjusi labai daug gerų atsiliepimų ir man labai knietėjo išbandyti ką nors įdomaus ir nematyto. Taigi jums noriu papasakoti apie OXYGEN-PEEL deguonimi odą prisotinantį mikropilingą ir NUTRI-FILLER LIPS intensyviai maitinantį putlinamajį balzamą lūpoms.

OXYGEN-PEEL kitais žodžiais tariant, skystas šveitiklis. Lengvai pašalina negyvų odos ląstelių sluoksnį bei pagerina odos kvėpavimo mechanizmus. Veikia labai švelniai, todėl tinka net jautriausiai odai. Veikia trejopai: atnaujina odos paviršių, drėkina, prisotina odą deguonimi. Šis produktas yra kažkas nerealaus! Sumažina poras, sulygina odos paviršių, mažina odos pilkšvumą, kuris po žiemos nuo veido dar ilgai nesitraukia. Teigiamus rezultatus pamačiau jau po savaitės naudojimo. Poros tikrai sumažėjo, oda tapo labai švelni ir tikrai po truputį šviesėja. Man veido odos visiškai negraužia, nesijaučia jokio nemalonaus jausmo. Produktą reikia naudoti vakarais ant švarios odos. Rekomenduojama naudoti tik vakarais, nes mikropilingas yra sudarytas iš 6 rūgščių, o dienos metu galime gauti tiesioginių saulės spindulių (nors panašu, kad mūsų šalį saulė yra pamiršusi), dėl kurių gali atsirasti pigmentinių dėmių.

NUTRI-FILLER LIPS putlinamasis ir intensyviai maitinamasis lūpų balzamas. Daugiafunkcinė lūpų priežiūros priemonė, kuri intensyviai maitinaatkuria putlumą ir tūrį, paryškina natūralią lūpų spalvą. Netikėjau, kad lūpų balzamas suteiks putlių lūpų efektą, bet klydau! Lūpos tikrai atrodo putlesnės. Jis puikiai drėkina, tad mano sausiausios pasaulyje lūpos puikiai pamaitintos. Man labai patinka, kad balzamas nelimpa ir labai greitai susigeria. Beje, labai skaniai kvepia. Mano lūpos nėra visiškai be spalvos, tad dar didesnio spalvos paryškinimo aš nepastebėjau. Tačiau nepaisant to, šis balzamas yra tikrai puikus. Puikiai drėkina ir nereikia botulino 😀

Rekomenduoju išmeginti šias FILORGA priemones. Na aišku, jos skaudžiai kerta per kišenę, tačiau vaistinėje dažnai būna akcijų ir galima nusipirkti su nemaža nuolaida. Geriau turėti mažiau priemonių, bet tikrai gerų ir veiksmingų. Juk mažiau visada yra daugiau :).

Pamaiva :*

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *