Paieška

Kiekviena mergina, kuri bent kažkiek domisi makiažu, tikrai yra girdėjusi apie  Anastasia Beverly Hills (ABH) kompaniją. Nors šis, rumunės Anastasia Soare įkurtas prekės ženklas pirmuosius žingsnius žengė būtent su antakių priežiūros priemonėmis, tačiau šiandien mes šį brand’ą atpažįstame ir iš ryškiaspalvių akių šešėlių palečių. Kadangi aš esu visiškai pametusi galvą dėl kosmetikostai man ABH šešėlių paletė Modern Renaissance buvo lyg “šventasis gralis”. Apie ją svajojau jau nuo pat pasirodymo dienos. Tos spalvos, tai kažkas tobula. Mmmmm…….. 🙂 Bet kadangi pas mus niekur ABH palečių nusipirkti negalima, o siųstis paletes aš bijau, nes kažkodėl esu tikra, kad jos man atkeliaus sudužusios (čia kvailas mano įsitikinimas, visi juk siunčia ir būna viskas gerai) tai taip ir teko svajoti. Laimei brolis vyko į Ameriką ir čia išmušė mano laimės valanda! Lauktuvės – Anastasia Beverly Hills Modern Renaissance šešėlių paletė.

Modern Renaissance akių šešėlių paletės viršelis yra barchatinis, šviesiai alyvinės spalvos. Barchatas suteikia prabangos įspūdį. Ji tokia švelni, jog norisi visą laiką glostyti 😀 kam tie šešėliai, kai yra toks viršelis :D. Tiesa, paletė yra labai tepli, todėl aš ją visą laiką laikau dėžutėje. Nepatariu visą laiką glostyti :).

Paletę sudaro 14 atspalvių, į kuriuos įeina neutralūs ir uogų (berry) rausvumo tonai. Iš jų 11 – matinės spalvos, 0 3 – blizgios. Taip pat paletė turi nemažą veidrodį ir dvipusį šepetėlį. Man labai patinka jog kiekviena spalva turi savo pavadinimą. Nežinau kodėl, bet visada pirmiau renkuosi būtent tokias paletes. Tokios paletės yra labiau žaismingos, su jomis smagiau dirbti (ne pirmą kartą paminiu, jog turiu keistų įsitikinimų :)).

Tempera – sėmlinė matinė spalva.
Golden Ochre – rusvai gelsva matinė spalva.
Vermeer – baltai rausva blizgi spalva.
Buon Fresco – purvina levandinė matinė spalva.
Antique Bronze – lengvai blizgi, satininė, tamsiai bordinė spalva.
Love Letter – sodri avietinė matinė spalva.
Cyprus Umber – juodojo šokolado matinė spalva.
Realgar – sodri plytinė matinė spalva
Warm Taupe – rudai pilkšva matinė spalva.
Venetian Red – sodri raudono vyno spalva su avietiniu atspalviu, matinė.
Red Ochre – tamsi raudonų plytų matinė spalva
Primavera – šampaninė blizgi spalva.
Burnt Orange – prigesinta oranžinė matinė spalva.
Raw Sienna – gintarinė matinė spalva.

 

Šie šešėliai nėra tik gražios spalvos gražioje dėžutėje. Jie yra  – puikūs. Kreminiai, labai minkšti, dengiasi labai tolygiai. Pigmentacija tai kažkas WOW, todėl ryškesnes/tamsesnes spalvas labai lengva padauginti, tad užtenka šepetėliu vos priliesti spalvą. Sklaidosi puikiai. Kad neatrodytų viskas taip gražu yra vienas minusėlis. Šešėliai yra labai birūs. Imant juos su šepetėliu nemažai produkto nubyra. Tad imant produktą, šepetėlį reikia pakratyti, kad nubyrėtų perteklius ir problemos kaip nebūta.

Anastasia Beverly Hills Modern Renaissance akių šešėlių paletę, esant galimybei, rekomenduoju įsigyti kiekvienai. Su šia palete galima susikurti labai daug skirtingų įvaizdžių, galima eksperimentuoti su spalvomis. Aš niekada nebuvau ryškių makiažų mėgėja tačiau su šia palete pradėjau juos prisijaukinti ir man labai patinka susikurti kažką naujo. Svarbiausia nebijoti eksperimentuoti!

Pamaiva :*

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *