Paieška

Taip jau gaunasi, kad rašant tinklaraštį aš labiau koncentruojuosi į patikusias priemones. Nepatikę/netikę produktai nustumiami į šoną, nes aš juos pamirštu, o prisimenu tada kai ateina laikas juos išmesti. Ir tada kažkaip rašyti apie juos jau nelabai ir norisi. Nors, turėčiau pripažinti, kad neigiamą/peikiantį atsiliepimą parašyti yra kur kas lengviau. Kažkaip daug lengviau tekstas dėliojasi.

Taigi jau iš įžangos supratote, kad šiandien liaupsių nebus :). Į peikiamųjų sąrašą pateko The Body Shop naujiena Mandarin Energising Face Mist.

Veido dulksnų kolekciją sudaro penkios dulksnos:

Mandarinų – pavargusiai odai, suteikia energijos.

Braškių – nelygiai odai, suteikia švelnumo.

Mėtų – mišriai, blizgėti linkusiai odai.

Kokosų – jautriai odai.

Rožių – blausiai odai, kuriai trūksta skaistumo. 

Rinkausi mandarinų dulksną, nes ji šiuo metu mano odai pasirodė tinkamiausias variantas.

Aprašymas:

Odą akimirksniu gaivinanti ir drėkinanti dulksna. Ideali pavargusiai odai. Oda jaučiasi energingesnė, atsigavusi. Suteikia skaistumo, iliuminuoja odą švytėjimu. Dulksną galima purkšti ir ant makiažo. Dėl patogaus dydžio ją galite visada turėti savo rankinėje ir atgaivinti odą dienos metu.

Naudojimas:

Laikykite purškiklį 20 cm atstumu nuo veido, užmerkite akis ir papurškite 2-3 kartus nukreipdamos purškiklį į skirtingas veido dalis. Naudokite pajutusios, kad odai reikia drėgmės, prieš arba po makiažo.

Aprašymas ir konsultantės įtaka mane suviliojo. Kadangi aš mėgstu veido dulksnas, tai daug pastangų mane įkalbėti net nereikėjo. Pasirašiau iš karto 😀

Šis produktas man visiškai netiko ir nepatiko. Visų pirma pradėsiu nuo kvapo. Jis toks sintetinis ir riečiantis nosį, kad net baisu. Primena labai stiprius vakarinius kvepalus. Na mandarinai taip tikrai nekvepia. Gerai tas, kad kvapas greitai išgaruoja, tačiau jo likutis vis tiek užsilieka kažkur giliai nosyje ir apie save primena. Antra, dulksna nedrėkina. Pasipurški ir jai susigėrus galėtum vėl purkšti, nes nėra jokio poveikio. Trečia, siaubingai alergizuoja. Užsipurškus dulksnos norisi kuo greičiau veidą nusiplauti šaltu vandeniu, nes siaubingai degina/graužia odą. Ko pasėkoje mane išbėrė. Ir tai pasikartojo kiekvieną kartą po naudojimo.

Gerai tas, kad pakuotė maža 60ml ir kad pirkau su gimtadienio nuolaida, tai nėra taip gaila išmestų į balą pinigų. Nesakau, kad kiekvienam pasireikš būtent tokie pojūčiai kaip man, gal kaip tik atvirkščiai, labai tiks ir taps pačiu pačiausiu produktu. Tas kas netinka man, nereiškia, kad netiks ir jums :). Tačiau prieš perkant produktą labai gerai paskaityti ir neigiamą nuomonę.

Pamaiva 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *