Paieška

Sausų šampūnų kategorijoje mano numeris vienas yra “Batiste” sausi šampūnai. Kiek esu išbandžiusi skirtingų gamintojų produktų, “Batiste” mano plaukams tiko labiausiai. Puikiai atlieka savo darbą, nesukelia alergijos, nepalieka jokių “miltų” ant plaukų. Vienu žodžiu tariant, super dalykėlis :). Ne vienerius metus naudoju tik “Batiste” Original sausą šampūną, tačiau neseniai užėjus į parduotuvę radau jų naujieną “Batiste” 2 in 1. Invisible Dry Shampoo & Conditioner. Kadangi kaip tik baiginėjosi mano turimas sausas šampūnas, pagalvojau, kad tai puiki proga išmėginti naujieną.

Gamintojas apie šią liniją sako:

Pasisveikinkite su savo naujuoju geriausiu draugu. Mes perkėlėme sausą šampūną į kitą lygmenį! Mūsų perversmą sukėlusi nematoma formulė suteikia jūsų plaukams kaip tik tai, ko jiems reikia. Akimirksniu atgaivina šaknis ir kovoja su išsausėjimu, suminkštindamas jūsų plaukus kaip tik ten, kur reikia. Jokių riebalų, jokio sausumo, tik nuostabiai atrodantys ir švelnūs plaukai nuo pat šaknų iki galiukų. Jūsų naujasis plaukų herojus! Nematoma formulė. Unikalus 2 viename gaivinimas ir minkštinimas. Kovoja su riebaluotomis šaknimis ir sausais galiukais. Švelnūs, glotnūs ir sudrėkinti plaukai. Naudojimas: Prieš naudojimą gerai suplakite ir perskirkite plaukus. Laikydami 30 cm atstumu, palengva purkškite nuo šaknų iki pat galiukų. Įmasažuokite į šaknis. Iššukuokite. 

Aprašymas skamba ambicingai: naujasis plaukų herojus, geriausias draugas! Skaitai ir ausys klapsi :). Perskaičius tokį aprašymą nori nenori patiki, kad tai tikrai kažkoks stebuklas. Ir niekaip nesupranti kaip tu dar be jo galėjai gyventi.

Na ir paimi pirmą kartą tokį stebuklingą produktą į rankas, pasipurški ir…..NIEKO. Jis visiškai nieko nedaro. Nei suteikia plaukams švaros jausmo, nei suminkština juos. Jokio poveikio nematyti. Nusprendžiau atlikti eksperimentą, kad gal mano plaukams reikia jo daug daugiau (nors Original linijos šampūno man pakanka kelių papurškimų ir plaukai atrodo puikiai) ir nusprendžiau purkšti tol, kol pasimatys bent menkiausias poveikis. Ir ką, išpurškiau pusę buteliuko, o plaukai liko tokie patys. Net ir po pusės buteliuko nebuvo matyt jokio efekto. Tik prisidariau sau bėdos, nes namus vėdinti reikėjo labai ilgai.

Taigi, net ir mėgiamausio prekės ženklo produktai kartais nuvilia. Tad nusprendžiau su sausais šampūnais daugiau neeksperimentuoti. Turiu vieną numylėta ir toliau tik jį ir myliu 🙂

Pamaiva :*

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *