Paieška

Kaip man sunku po “vasaros atostogų” grįžti į bloginimą. Niekada nebuvau labai reguliari rašytoja, bet šį kartą noras rašyti dingo ir reikėjo labai ilgo laiko tarpo tam, kad jis vėl sugrįžtu. Sakyčiau, kad mane buvo ištikusi kūrybinė krizė, kurią įveikti sekėsi labai sunkiai. Labai tikiuosi, jog po šio įrašo ilgam nedingsiu 🙂

Taigi naująjį blogo sezoną pradedu nuo Filorga SCRUB & MASK veido kaukės-šveitiklio apžvalgos. Veido kaukes aš tiesiog dievinu. Nesvarbu kokiame pavidale jos būna. Bandau visokias. Pasakyti, kokios man labiausiai patinka, ar lakštinės, ar tepamos, negalėčiau. Aš už įvairovę!

Ši kaukė, anot gamintojų, yra inovacija – dvigubo poveikio odą deguonimi aprūpinanti kaukė odos regeneracijai, paviršiaus atnaujinimui ir tekstūros pagerinimui. Tai priešraukšilnė priemonė skaistumą praradusiai odai. Kreminės konsistencijos šveitiklis mechaniškai bei fermentiškai pašalina negyvąsias odos ląsteles, po to virsta putojančia kauke, kuri aprūpina odą deguonimi. 

NAUDOJIMAS: kaukę plonu sluoksniu tepkite ant lengvai sudrėkinto veido, vengdami akių srities. Švelniai įmasažuokite produktą naudodami sukamuosius judesius. Tęskite apie 1 min. Palikite kaukę pastovėti. Ji ims balti, joje ims formuotis burbuliukai – oda prisotinama deguonimi. Kai kaukė liaujasi putoti (po maždaug 10 min.), kruopščiai nuskalaukite vandeniu. Naudokite kaukę iki 3 kartų per savaitę. DĖMESIO! Tai yra beorė pakuotė, todėl neatsukinėkite vidinio balto dangtelio. Oro patekimas gali sugadinti produkto formulę. 

Man labai patiko. Tai viena iš nedaugelio veido kaukių (kurias bandžiau), kuri tikrai duoda naudos. Nušveičią odą, bet kartu ją padrėkina, skaistina veidą ir sulygina odos nelygumus. Naudoju ją kelis kartus per savaitę, arba kai jaučiu poreikį “atsišviežinti”. Ir svarbiausias dalykas, ši kaukė burbuliuoja. Man labai patinka visokie efektai, tad jeigu ir būtų nevykęs produktas, bent efektu pasidžiaugčiau :D.

Kol kas viskas, ką bandžiau iš Filorgos, man labai patinka ir tinka mano odai. Žinoma, tai nėra pigus malonumas, tačiau vaistinėse labai dažnai vyksta įvairiausių akcijų, tad tikrai verta jomis pasinaudoti. O ir produkto užtenka ilgam. Beje, Filorga  turi ir lakštinių kaukių, kurios tikrai vertos dėmesio.

Pamaiva :*

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *