Paieška

Mano naujų metų pažadas blogui buvo daugiau pasakoti apie dekoratyvinę kosmetiką. Turiu prikaupus nemažą sąrašą apie ką norėčiau papasakoti, tačiau pažadas kol kas ir lieka tik pažadu. Šiandien, kaip nebūtų keista, aš vėl pasakoju apie veido kaukę. Kas mane pažįsta, tai jau nesistebi, kad aš esu kaukių maniakė. Galvoju, gal savo blogą pervadinti į „Kaukių maniakės užrašai“? Arba sukurti rubriką – savaitės kaukė? Gal kažkaip reikėtų atiduoti pagarbą tokiam populiariam produktui. Hmm, gal tikrai verta kažką sugalvoti.

Šiandienos veido kaukė yra lietuviško prekės ženklo MANILLA produktas. Prieš metus esu pasakojusi apie man patikusius MANILLA toniką ir hialurono rūgšties serumą. Per tą laiką kompanija atsinaujino, pakeitė savo pakuotes, atsirado daugiau produktų. Naujas dizainas tikrai labai traukia akį, todėl susigundžiau išbandyti skaistinamąją veido kaukę UNISON ir veido prausimosi putas NUDITUM. Apie prausimosi putas papasakosiu kitame įraše, nes juk šiandien kaukių dieną.

Drėgmę atstatanti veido kaukė švelniai nuvalo, minkština ir pamaitina odą. Kokosų pienas mažina sudirgimą, patinimus, raudonį. Raminantis ramunėlių ekstraktas atstato pusiausvyrą odoje net turint ypač jautrią odą. Aktyviai odą pamaitina avižų šilkas, avokadų ir nakvišų aliejai. Baltasis molis giliai valo, sutraukia poras.

Aktyvi formulė – svarbiausi ingredientai

  1. Avižų šilkas – minkština, ramina ir maitina odą. Švelniai eksfolijuoja. 
  2. Kokosų pienas – maloniai kvepia, ramina, drėkina ir apsaugo nuo priešlaikinio odos senėjimo. 
  3. Avokadų aliejus – gausus vitaminų A, B1, B2, D ir E šaltinis. Veikia slopindamas bakterijų veiklą, todėl malšina odos niežėjimą, patinimus.
  4. Nakvišų aliejus – malšina odos sudirgimus, niežulį suteikia apsaugą odai.

Jausmas – maloniai kvepia kokosais. Po naudojimo oda jaučiasi atgaivinta, švari ir prisotinta drėgme.  Nesukelia tempimo ar niežulio pojūčio.

Kaip aš mėgstu tokius produktus, kurių aprašymai nėra laužti iš piršto ir produktas būtent taip ir veikia, kaip žada gamintojas.

Veido kaukės privalumai:

  • Minkština ir drėkina odą.
  • Nuraminą sudirgusią odą ir ją skaistina.
  • Sulygina odos spalvą ir paslopina paraudusias vietas.
  • Nesukelia tempimo jausmo.
  • Nuostabiai kvepia.

Kaukę naudoju 2-3 kartus per savaitę, kartais ir dažniau, jeigu jaučiu tam poreikį. Tai yra nuostabus produktas, kuris tikrai veikia ir poveikis yra matomas. Veido oda tampa labai minkšta ir gerai pridrėkinta, atrodo, kad ant veido užteptas nemažas kiekis drėkinamojo kremo. Mano veido oda yra sausa, tad man labai svarbu yra drėkinimas ir gausus drėkinimas. Pirkdama šią kaukę galvojau kad jos užteks neilgam, visgi pakuotė nėra didelė (50ml), tačiau ji naudojasi labai taupiai. Net pati nesuprantu kaip tokį mažą indelį galiu naudoti jau trečią mėnesį.

Taigi veido kaukė išties puiki ir bus kartojama tikrai ne kartą!

Pamaiva :*

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *