Paieška

Sveikos! Pasižadėjau rašyti rubriką kaukių sekmadienis, o praeitą savaitę nieko ir neparašiau. Prikrito labai daug darbų ir nespėjau nieko parašyti. O pirmadienį kelti įrašą buvo nei šis nei tas. Taigi šiandien jau stengiuosi pasitaisyti ir pasakoju apie paakių kaukes. 

Šias paakių kaukes parsisiunčiau iš ebay. Labai mėgstu jame pasiknaisioti, nes ten visada gali rasti kažką įdomaus ir nematyto. Kodėl būtent pasiėmiau šias kaukes tai nežinau, norėjosi kažką užsisakyti, o ir kaina buvo viliojanti. 10 vienetų kaukyčių galima nusipirkti už kelis dolerius, tad jeigu ir bus šūdas nebus gaila išmestų pinigų.

Parsisiunčiau trijų rūšių kaukes. Rinkausi jas aklai, gal kažkiek kreipiau dėmesį į spalvas :). Jų visų aprašymai yra panašūs: drėkinimas, raukšlelių mažinimas, atgaivinimas, papilkėjimų mažinimas. Skirtumas, jog rūžavos ir aiškinės kaukės yra su kolagenu. 

Tikrai nesigailiu išleidusi kelis dolerius. Kaukės superinės. Atgaivina, padrėkina, paskaistina odą. Mažina papilkėjimus po akimis. Ir kas svarbiausia, poveikis nėra momentinis. Dar ir kitą rytą, po kaukės naudojimo mano paakiai atrodė padoriai. Aš neturiu didelių problemų su paakių oda, tačiau kai tau 25+, tad jau nori nenori turi pradėti savimi rūpintis.

Džiaugiuosi išbandžiusi ir tikrai siųsiuosi dar ne vieną kartą. 

Pamaiva :*

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *