Paieška

Pagaliau po daugiau negu mėnesio, aš vėl grįžtu į bloginimą. Kas sekate mane instagrame matėte, jog tris savaites atostogavau Portugalijoje. Šiais metais turėjau du pavasarius. Portugalijoje oras pasitaikė itin karštas, sugebėjau nusvilti net tris kartus. Na bet aš nesiskundžiu, grįžau su gražiu pietietišku įdegiu. Galvoju, gal reikėtų parašyti įrašą apie kelionę, nes pravažiavomę visą šalį nuo šiurės iki pat pietų, aplankyta ir pamatyta tikrai nemažai.  Manau būtų įdomu pasidalinti. Reikės dar pagvildenti šią mintį, gal tai būtų naujas oro gūsis mano bloge.

Taigi apie saulę ir vandenyną pakalbėsiu atskirai, o šiandien noriu papasakoti apie lietuvišką natūralią kosmetiką “MANO”. Prieš kelis mėnesiu testavimui gavau plaukų kaukes ir plaukų galiukų aliejų. Pažintį su šiais produktais noriu pradėti nuo plaukų kaukių. Tačiau pradėti reikėtų gal nuo pačios kompanijos. Aš visada labai džiaugiuosi, kai mūsų šalyje atsiranda naujų kosmetikos gamintojų. Su mielu noru išbandau produktus. Labai svarbu palaikyti ir skatinti savus nesustoti ir kurti toliau.

“MANO”tai Lietuvoje įsikūrę kosmetikos gamintojai, besilaikantys nepriekaištingos kokybės standartų kiekviename kosmetikos gamybos proceso žingsnyje. Kosmetika yra arčiausiai kūno ir netgi patenka į mūsų organizmą, – to niekada nepamirštame ir kuriame produktus, kurie verti pasitikėjimo, kurie Jums tokie patikimi, lyg būtumėte patys pagaminę juos sau. MANO – artima kiekvienam. Tai Jūsų kasdienybės dalelė, kuriai patikėtos didžiausios viltys ir norai. Todėl ir MANO. Siekiame, kad kuo daugiau moterų (ir jų artimųjų, žinoma) turėtų galimybę naudoti kokybišką, nekenksmingą, efektyvią kosmetiką, kuri nedaro žalos žmogaus odai ir organizmui, bei yra draugiška aplinkai.

Kaip ir minėjau, testavimui gavau dvi kaukes – intensyviai drėkinančią ir stiprinančiąją šaknis, bei galinčią paskatinti plaukų augimą. Jas naudoti reikia prieš galvos plovimą. Švelniais judesiais įmasažuojant į galvos odą. Uždėti dušo kepurėlę ar plastikinį maišelį, ir šiltai palaikyti mažiausiai valandą. Ir tuomet kruopščiai išplauti. Prie produktų yra pridedama išsami instrukcija, kaip taisyklingai naudoti kaukes, norint išgauti pačius geriausius rezultatus.

Šios kaukės yra nuostabios. Naudoju jas ne pirmą mėnesį ir drąsiai galiu sakyti, jog tai labai puikus produktas. Prieš pusę metų aš nusišviesinau plaukus (blondinėms juk lengviau gyventi :)), o Portugalijos saulė juos dar labiau nušviesino ir išsausino, tad šios kaukės mano plaukams yra tikras išsigelbėjimas. Naudoju jas pakaitomis, vieną savaitę vieną, kitą savaitę kitą. Mano plaukai padrėkinti, nesivelia, lengvai išsišukuoja, spindi ir atrodo labai sveikai. Nebaisu net blondine būti, kai turi tokią amuniciją, nuolat palaikančią puikią plaukų būklę. Turiu prisipažinti, ant savo plaukų kaukę laikau maksimaliai iki valandos. Kitaip man nesigauna. Nemėgstu ilgų grožio procedūrų. Laikant kaukę ilgiau, tikiu rezultatas būtų dar įspūdingesnis. Tačiau aš esu labai patenkinta ir tuo, ką pavyksta pasiekti per valandą.

Turint šviesintus plaukus reikia labai rūpintis plaukų būkle, nuolat juos drėkinti ir maitinti. Šiuo metu naudoju tik šias dvi kaukes ir esu labai patenkinta savo plaukais. Blondine dar tikrai pabūsiu 🙂

Nepaminėjau, kad “MANO” kompanijos gaminama kosmetika yra 100% natūrali, nėra jokių užslėptų ingredientų, kurie skamba labai įmantriai, taip pat ji yra draugiška gyvūnams (nenaudojami jokie gyvūlinės kilmies ingredientai ir kosmetika netestuojama ant gyvūnų).

Tikrai verta išbandyti! Pasižvalgykite jų puslapyje Manoritualai.lt

Pamaiva :*

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *