Paieška

Sveikinu su vasaros pradžia! Smagu, kad pastaraisiais metais, vasara pas mus ateina laiku, o kartais net per anksti. Tik gaila, jog to tikro pavasario beveik nebūna. O aš taip mėgstu tą sodrų žalumą… Atėjus karščiams,  mano darbingumo lygis krenta iki -100. Manau tobulai gyventume prie max max +25 :D. Tokiomis karštomis dienomis negaliu nieko daryti, susikaupti sunku, mąstyti irgi, o dirbti tai reikia. Pavydžiu savo katinui, poniai kuo daugiau saulės tuo geriau. Išsidrebia ant saulutės ir guli visą dieną. Mėgaujasi. Man tai geriausia būtų išsidrėbti ant kokio betono, kad tik nors kiek būtų vėsos. Na bet kaip sakoma – šiluma kaulų nelaužo, tad turime džiaugtis :).

Šiandien noriu papasakoti apie veido prausiklį iš SESDERMA. SESDERMAkompaniją atradau per instagram‘ą. Seku vieną kosmetologę ir ji pradėjo rodyti įvairiausius šios kompanijos produktus. Kadangi aš esu reklamos auka, tai mane labai greitai paveikė geri žodžiai ir aš įsigijau keletą priemonių. Viena iš jų – HIDRAVENbemuilis putojantis prausiklis.

SESDERMA preparatai skirti odos paruošimui prieš cheminius pilingus bei reabilitacijai po jų. Kompanija taip pat kuria ir gamina preparatus odos priežiūrai namuose, kurie yra skirti spręsti įvairias odos problemas, apsaugoti odą nuo kenksmingų išorinės aplinkos faktorių. Preparatų liniją sudaro įvairūs serumai, fluidai, kremai, purškikliai, kaukės ir t.t.

HIDRAVENbemuilis putojantis prausiklis dėl sudėtyje esančių natūralių augalų ekstraktų (ramunėlių, avižų, mimozos ir alavijų ekstraktai) yra puikiai toleruojamas, tinka visų tipų odai. Turi drėkinančių, raminančių, regeneruojančių ir apsauginių savybių, taip pat sudėtyje esantis triklozanas turi antibakterinį poveikį.

Kasdieniam veido valymui visų tipų odai. Ypatingai tinka jautriai, į aknę linkusiai ar muilo netoleruojančiai odai. Rekomenduojama greitam ir efektyviam veido ir akių makiažo nuvalymui. Dėl savo ypatingos sudėties tinka naudoti intymiai higienai.

 Man, turinčiai sausą veido odą, šis prausiklis yra tikras išsigelbėjimas. Odos nesausina, nėra tempimo jausmo, nekemša porų, bekvapis. Veido oda jaučiasi atsigavusi ir padrėkinta. Taip pat, jis puikiai nuvalo makiažą, netgi vandeniui atsparų tušą. Labai patogi pakuotė, nes turi dozatorių – pompą. Pasispaudi produkto tiek kiek reikia, nebūna pertekliaus. Užtenka vos kelių lašiukų, todėl prausiklis naudojasi labai taupiai. Yra vienas minusas – graužia akis. Tačiau aš dar nesu turėjusi tokio veido prausiklio, kuris visiškai nedirgintų akių. Kadangi nepraktikuoju makiažo valymo su veido prausikliu, tai man čia nėra didelė problema.

Kol kas mano oda džiaugiasi šio prausiklio poveikiu, tad artimiausiu metu tikrai nežadu jo keisti. O naudojant jį komplekse su kitais SESDERMAproduktais oda atsigavo akyse. Tiesa aš niekada neturėjau problematiškos veido odos (neskaitant sausumo), tačiau naudojant SESDERMAproduktus matomi tik teigiami pokyčiai. Apie kitas naudojamas priemones papasakosiu jau kitą kartą. Tikiuosi ilgam nedingisu :).

SESDERMAproduktų galima įsigyti www.medexy.ltir eurovaistinėse. HIDRAVENbemuilio prausiklio kaina 26 EUR už300 ml. Kaip ir minėjau, produktas naudojasi labai taupiai, tai jo užteks tikrai ilgam.

Fotosesijos užkulsiai. Kas liko už kadro :). 

Pamaiva :*

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *