Paieška

Prabėgo beveik metai, nuo paskutinio mano įrašo (paskutinį įrašą buvau paskelbusi praeitų metų rugpjūčio 8 dieną). Taip keista pradėti vėl rašyti. Atrodo viskas taip nauja ir net neaišku nuo ko ir kaip pradėti. Džiaugiuosi, kad metų pertrauka grąžino norą rašyti. Nes anksčiau man apžvalgų rašymas buvo toks priverstinis dalykas. Tuo metu man atrodė, kad blogai, nesvarbu kokie jie bebūtų grožio, ar maisto ir pan., tampa nebeįdomūs, nes viskas persikėlė į instagram’ą. Viskas pateikta greitam vartojimui. Blogai tapo atgyvena ir niekam jie nebeįdomūs. Tačiau per metus aš pakeičiau nuomonę. Jeigu man patinka skaityti blogus, tai tikiu, kad ne viena tokia esu, ir tikrai šios platformos negalima dar palaidoti.

Šios dienos apžvalgai nuotraukas pasidariau dar sausio mėnesį. Tad nupurčius nuo jų dulkes šiandien pasakoju apie Kiehl’s medetkų ekstrakto veido toniką “Calendula Herbal Extract”.

Pirmą kartą jį išbandžiau radusi advento kalendoriuje. Buvo įdėtas kelioninis mini dydžio toniko buteliukas. Kadangi jau buvau girdėjusi gerų atsiliepimų, tai nieko ir nelaukdama pradėjau jį naudoti. Nors šis tonikas skirtas normaliai, į riebumą linkusiai, bei jautriai odai, o mano oda yra sausa, vis tiek nusprendžiau bandyti, negi taip ir paliksiu gulėti tokį gerą daiktą. Nevyniojant žodžių į vatą, iš karto sakau, jis yra nerealus. Todėl nelaukdama kol išnaudosiu mini pakuotę, nusipirkau pilno dydžio produktą.

Šis tonikas puikiai tiko mano sausai odai. Puikiai drėkina ir atgaiviną odą, suteikia visišką švaros jausmą. Man tai buvo tobulas produktas. Išnaudojau net kelis pilno dydžio buteliukus. Tačiau yra vienas minusas. Plaukiojantys medetkų žiedlapiai yra tikra kančia. Labai užkemša buteliuką ir tai labai erzina. Na bet praignoravus šį faktą, produktas tikrai yra labai geras.

Papasakosiu trumpą istoriją, kuo man baigėsi mano mylimo produkto pakeitimas kitu.

Pabaigus paskutinį savo buteliuką nusprendžiau įsigyti dar vieną, tačiau, o šventas smalsume, prie lentynos staiga persigalvojau, ir nusprendžiau savo taip mylėtą toniką pakeisti ir išbandyti kažką naujo. Tad pasiėmiau Kiehl’s agurkų toniką. Kuris turi puikiai tikti sausai odai. Atskiros apžvalgos šiam produktui neplanavau rašyti, nuotraukų taip pat nedariau, nes sunaudojusi pusę buteliuko aš jį išmečiau. Tai buvo kažkokia katastrofa. Visiškai man netiko, panaudojus jį veidą išberdavo raudonomis dėmėmis, kurias dar ir perštėdavo. Ilgai neekpermentavau ir jis greitai iškeliavo į šiukšlinę. Taigi šios istorijos moralas būtų toks – nepasiduoti smalsumui. Aišku sunku atsilaikyti ir to nepadaryti, bet kartais tikrai verta.

Pamaiva :*

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *